Szukaj części
Lewy panel

Kurier DPD

Pokaż lewy panel

POZOSTAŁA CHEMIA

Dostawcy
Wyników:
K2
BANDEX BANDAŻ DO TŁUMIKÓW SAMOPRZYLEPNA TAŚMA DO NAPRAW TŁUMIKA. LIKWIDUJE HAŁAS UKŁADÓW WYDECHOWYCH WE WSZYSTKICH RODZAJACH POJAZDÓW. BARDZO EKONOMICZNA I ODPORNA NA WYSOKIE TEMPERATURY.
24h: >5
48h: >5
Zobacz szczegóły
AUTOBAND BANDAŻ DO WĘŻY GUMOWYCH SŁUŻY DO NAPRAW WĘŻY OGRODOWYCH, ŁAZIENKOWYCH ORAZ WSZYSTKICH INNYCH WĘŻY GUMOWYCH W DOMU I SAMOCHODZIE. AUTOBAND MOŻNA STOSOWAĆ RÓWNIEŻ DO IZOLACJI ZBIORNIKÓW WODY, RUR GRZEWCZYCH I WIELU INNYCH ZASTOSOWAŃ.
24h: >5
48h: >5
Zobacz szczegóły
MEGA TANK KIT DO NAPRAWY ZBIORNIKÓW 28G PRZEMYSŁOWY KIT EPOKSYDOWY DO NAPRAW ZBIORNIKÓW PALIWA, CHŁODNIC I INNYCH ELEMENTÓW, BEZ KONIECZNOŚCI DEMONTAŻU. ZAPEWNIA NATYCHMIASTOWE USZCZELNIENIE. TWARDNIEJE JAK STAL, PO CZYM MOŻE BYĆ SZLIFOWANY, WIERCONY,OBRABIANY
24h: >5
48h: >5
Zobacz szczegóły
LCD DISPLAY CLEANER DO CZYSZCZENIA LCD USUWA ZABRUDZENIA I ZABEZPIECZA SZELKIEGO RODZAJU WYŚWIETLACZE, POZOSTAWIAJĄC WARSTWĘ OCHRONNĄ. DOSKONALE NADAJE SIĘ DO EKRANÓW DOTYKOWYCH: NAWIGACJI SAMOCHODOWYCH, TELEFONÓW, JAK I TRADYCYJNYCH WYŚWIETLACZY.
24h: 5
48h: >5
Zobacz szczegóły
SÓL TABLETKOWANA 25KG TABLETKI SOLNE DO UZDATNIANIA WODY.
24h: Brak
48h: >5
Zobacz szczegóły
ROKER KONCENTRAT DO USUWANIA KAMIENIA SKONCENTROWANY,PACHNĄCY,WYSOCE SKUTECZNY ŚRODEK DO USUWANIA UPORCZYWYCH ZABRUDZEŃ Z OSADÓW WAPIENNYCH I MYDLANYCH,KAMIENIA,RDZY
24h: Brak
48h: >5
Zobacz szczegóły
MEFIX CEMENT DO UKŁADÓW WYDECHOWYCH 140G WYSOKOTEMPERATUROWY CEMENT PRZEZNACZONY DO MONTAŻU I NAPRAW ZARÓWNO NOWYCH JAK I STARYCH UKŁADÓW, RUR WYDECHOWYCH, KATALIZATORÓW. USZCZELNIA DZIURY I PĘKNIĘCIA. PODDANY DZIAŁANIU WYSOKIEJ TEMPERATURY TWARDNIEJE JAK STAL.
24h: >5
48h: >5
Zobacz szczegóły
CYCLO
ŚRODEK DO KONSERWACJI KLEM AKUMULATORA TWORZY TRWAŁĄ I ODPORNĄ NA ZMIANY TEMPERATUR POWŁOKĘ CHRONIĄCĄ BIEGUNY I KLEMY AKUMULATORA PRZED KOROZJĄ, WPŁYWEM WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH I KWASEM AKUMULATOROWYM.
ŚRODEK DO CZYSZCZENIA AKUMULATORÓW 312G ZAPOBIEGA KOROZJI NA ZACISKACH AKUMULATORA, CZYŚCI I USUWA NIESZCZELNOŚCI AKUMULATORA
K2
GRILLEX ROZPAŁKA DO GRILA 1L K2 GRILLEX TO BEZWONNA PODPAŁKA DO GRILLA. SPALA SIĘ CAŁKOWICIE, NIE DYMI I NIE ZMIENIA SMAKU PRZYRZĄDZANYCH POTRAW. NADAJE SIĘ JAKO PALIWO DO LAMP NAFTOWYCH. SPEŁNIA NORMĘ PN-EN 1860-3:2005.
Wyników: